Genel 0

HUAWEI WATCH GT 2 şimdi Türkiye’de

HUAWEI’nin yeni nesil akıllı saati WATCH GT2 Türkiye’de satışa sunulmaya başladı.

HUAWEI WATCH GT 2, HUAWEI’nin 3 boyutlu cam tasarımıyla aynı zamanda daha geniş ve sınırsız bir ekran keyfi sunan ilk akıllı saati olma özelliğini taşıyor. Bunun yanı sıra yeni akıllı saat, zengin sağlık programları ile daha fazla spor modu seçeneğine sahip. Çok daha kapsamlı sağlık izleme ve yönetim yeteneklerini geliştirerek Bluetooth ile telefon üzerinden arama yapma, müzik dinleme gibi pek çok kolaylığı kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

YENİ PROFESYONEL SPOR TAKİBİ ÖZELLİĞİ

Spor sevdalıları, akıllı saatlerinden profesyonel spor veri izleme ve tam kapsamlı deneyim bekliyorlar. HUAWEI WATCH GT 2 46mm serisi, HUAWEI’nin kendi cep telefonlarına Bluetooth ile bağlantı kuruyor ve 150 metreye varan uzaklığa kadar Bluetooth çağrılarını destekliyor. Saat telefon rehberi işlevine de sahip olduğu için iletişim bilgileri kolaylıkla kaydedilebiliyor ve kolayca arama yapılabiliyor. Saatler aynı zamanda 500 mp3 barındırabilecek geniş depolama kapasitesi ile hafıza problemini ortadan kaldırıyor.

Spor modunda HUAWEI WATCH GT 2, sekiz açık hava sporu (Koşu, yürüyüş, patika koşusu, açık deniz, bisiklet, triatlon, ve yedi kapalı salon sporu (Yürüyüş, koşu, bisiklet, yüzme havuzu, serbest çalışma, eliptik makine, kürek makinesi) dahil olmak üzere tam 15 spor kodunu destekliyor. Bunun için tam 190 veri türünün tam ve kesintisiz izlenmesini sağlıyor. WATCH GT 2, farklı spor dalları için hedefi egzersiz öncesinde veri analizi, egzersiz sırasındaki veri kayıt analizi ve sonrasında ise profesyonel önerilerde bulunarak kullanıcılarının adeta yaşam kalitesini yükseltiyor.

GÜNLÜK SAĞLIK TAKİBİ

Giyilebilir akıllı ürünler alanında HUAWEI, tüketicilerin kendi sağlıklarını, onlardan daha fazla düşünerek kendi sağlıklarını yönetmenlerine yardımcı oluyor. Gelişmiş akıllı algoritmalardan faydalanan HUAWEI, sağlık yönetiminde endüstri lideri olan konumunu sağlamlaştırıyor.

HUAWEI WATCH GT 2, spor moduna alınmadığı sürece, kalp atış hızı 100 bpm’nin üzerindeyse veya 10 dakikadan daha fazla bir süre 50 bpm’nin altındaysa kullanıcıyı uyarıyor. Kullanıcının yaşı, cinsiyeti, kilosu ve aktivite yoğunluğuna göre ayarlanan bu sınırlar sayesinde kullanıcılar sağlık bilgilerine kolaylıkla göz atıp denetleyebiliyor.

RAKİPSİZ PİL ÖMRÜYLE FARK YARATAN Kirin A1 İŞLEMCİSİ

HUAWEI WATCH GT’nin bir önceki modeli, inanılması güç batarya ömrü nedeniyle kullanıcılar tarafından çok sevilmişti. HUAWEI WATCH GT 2, batarya ömrünü ikiye katlamak için HUAWEI’NİN özel Kirin A1 işlemcisi ile donatıldı. Kirin A1 gelişmiş bir Bluetooth işlem birimini, güçlü bir ses işlem birimini, ultra düşük güç tüketimi uygulama işlemcisini ve ayrı bir güç yönetim birimini bir araya getiriyor. Ultra yüksek performans ve verimli tüketiminin kusursuzluğuyla harmanlanan HUAWEI WATCH GT 2’nin sağlam kullanım ve çok daha uzun süreli pil ömrü sağlamasına olanak tanıyor.

GENİŞ GÖRÜNÜMÜNÜN SIRRI 3 BOYUTLU CAM TASARIM

Kabul edelim ki klasik tasarımın modası asla geçmez. Bir önceki nesilden miras kalan klasik görünümü alan HUAWEI WATCH GT 2, estetiği tam ekran ve çerçevesiz bir tasarımla çıtayı iyice yükseltti.

HUAWEI WATCH GT 2 46mm serisi aynı zamanda 454×454 piksel ekran çözünürlüğüne, daha geniş renk gamına ve LCD ekranlardan farklı olarak çok daha üstün, kontrast daha yüksek, daha parlak ve göz alıcı ekran rengine sahip ultra ince tasarımıyla birlikte 1,39 inç AMOLED HD hassas dokunmatik ekranla donatıldı.

HUAWEI WATCH GT 2, 46 mm versiyonu Klasik ve Spor modelleri ile tavsiye edilen son tüketici satış fiyatı 1499TL olarak belirlenerek satışa sunuldu.