Oyun 0

Red Dead Redemption 2 PC’nin hataları ortadan kaldırıldı

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2’nin sorunlu noktalarına çözüm bularak oyunun geleceği için önemli bir adım attı!

Rockstar’ın ilk olarak konsol için özel olarak hazırladığı Red Dead Redemption 2, oyun bağımlılarının istekleri doğrultusunda hızlı bir şekilde PC sürümü için hazırlandı ve piyasa sürüleli birkaç gün oldu. PC oyuncuları dört gözle bekledikleri Red Dead Redemption 2’yi sistemlerine kurduklarında ise kötü bir sürprizle karşı karşıya kaldılar. Bu durum ise Rockstar’ın tepki alarak zor duruma düşmesine sebep oldu.

“The Rockstar Games Launcher failed to intialize” şeklinde, “Rockstar Games Launcher başlatılamadı” hatası alan oyuncular hayal kırıklığına uğramış ve bu durum karşısında Rockstar’ın bu duruma müdahale ederek çözüm üretmesi için beklemeye başlamışlardı.

Bu olayın ardından çözüm bulmakta gecikmeyen Rockstar, sorunları hızlıca değerlendirerek Red Dead Redemption 2 ile ilgili tüm hataları düzeltti. Şu anda Read Dead Redemption 2, PC oyuncularının kullanımına hazır durumda.

Diğer taraftan Rockstar, Red Dead Redemption 2 ile ilgili olarak olası sorun yaşayabilecek olan PC oyuncularını göz ardı etmeyerek onlar için özel bir sayfa hazırladı. Oyuncular, olası bir sorun karşısında bu sayfa üzerinden geri bildirim yapabilecekler.