Akıllı Telefon 0

Xiaomi çok konuşulacak iki yeni telefon çıkardı

Xiaomi 180MP kameralı telefonu Mi Note 10’u ve uygun fiyatına ek olarak üstün performansa sahip Redmi Note 8T’yi tanıttı.

Xiaomi’nin Note serisi, güçlü bir kamerayla karşımıza çıktı. İlk 180MP kameraya sahip telefon olan Mi Note 10, İspanya’da yol arkadaşı Redmi Note 8 ile birlikte duyuruldu.

100 milyon pikselden meydana gelen fotoğraflar, size eşsiz bir kamera ile fotoğraf çekme keyfi sunuyor. Ana Sensöre 5MP’lik 5× optik zoom destekli bir başka 12 MP telefoto lens, 20 MP ultra geniş lens ve 2 MP makro lens eşlik ediyor. Baş döndüren özellikler bunlarla sınırlı değil. Samsung Galaxy S10 gibi kavisli bir ekran tasarımına sahip olan cihaz, 5.260mAh kapasitesinde pile yer veriyor.

Xiaomi Mi Note 10, uygun fiyatlı ürünler çıkarması ile meşhur Xiaomi’nin yeni gözde telefonunun ilgi çekip çekmeyeceğini ise zaman gösterecek.

XİAOMİ REDMİ NOTE 8T’DE BİZİ NELER BEKLİYOR?

Redmi Note 8T, 48 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş kamera, 2MP makro lens ve 2MP derinlik sensörüyle bizi büyüleyecek gibi görünüyor. Camla kaplı tasarımı, Redmi Note 8T’ye üstün bir görünüm kazandırıyor. 4.000mAh pil kapasitesinin yanı sıra orta seviye işlemciyle göz dolduruyor.

Redmi Note 8T’, Mi Note 10’dan rol çalabilir, çünkü cihazın İngiltere fiyatı 170 sterlin (yaklaşık 220 dolar) olarak belirlendi. Bu fiyata bakılırsa cihazın sahip olduğu özelliklere göre oldukça uygun bir fiyata sahip olduğunu söyleyebiliriz.